top of page
Vyhledat

Catering vodních dýmek: Nový trend na českém gastronomickém trhu


Vodní dýmka, známá také jako nargila, hookah nebo shisha, má dlouhou historii a tradici v mnoha kulturách po celém světě. V posledních letech však začíná získávat na popularitě i v České republice, a to díky novému konceptu - cateringu vodních dýmek by Tantum Pipes. Tento trend přináší do české gastronomie nový rozměr a zážitek pro milovníky vodních dýmek.Co je to catering vodních dýmek?


Catering vodních dýmek je služba, kterou si mohou zákazníci objednat pro své události, večírky nebo akce. Princip je jednoduchý: profesionální obsluha přijde na místo vaší akce, svatbu s kompletně připravenými vodními dýmkami Tantum Pipes a vším potřebným vybavením. Hosté si mohou vybrat z různých příchutí tabáku a vychutnávat si vodní dýmku po celou dobu akce.Proč se catering vodních dýmek stává populárním?


Existuje několik důvodů, proč catering vodních dýmek získává na popularitě v České republice:

Originální zážitek: Vodní dýmka je exotickým prvkem, který může udělat vaši událost

nezapomenutelnou. Hosté si mohou vychutnat aromata různých příchutí tabáku a relaxovat v pohodlí svého prostředí.

Sociální interakce: Vodní dýmka je často sdílena mezi hosty, což vytváří příležitost k uvolněné konverzaci a interakci. To může přispět k lepší atmosféře na akci.

Variabilita příchutí: Catering vodních dýmek Tantum Pipes nabízí široký výběr příchutí tabáku, což umožňuje přizpůsobit zážitek individuálním vkusům hostů.

Bez starostí: Organizátoři akce nemají starosti s přípravou a obsluhou vodních dýmek. Cateringový tým se postará o vše potřebné.

Trendový zážitek: Catering vodních dýmek je součástí celosvětového trendu, který vidíme ve velkých městech po celém světě. Tím, že se tento trend dostal i do České republiky, můžete udělat svou událost moderní a atraktivní.


Kdo využívá catering vodních dýmek?


Catering vodních dýmek není určen pouze pro konkrétní typ události. Je vhodný pro různé příležitosti:

Soukromé večírky: Oslněte své přátele originálním zážitkem na vašem soukromém večírku.

Firemní akce: Zpříjemněte pracovní setkání a teambuildingové události.

Svatební oslavy: Catering vodních dýmek může přidat do svatebního dne nádech luxusu.

Festivaly a veřejné akce: Mnoho festivalů a veřejných akcí nabízí catering vodních dýmek jako součást svého programu.


Kde najít catering vodních dýmek v České republice?


Službu je možné objednat online přes formulář na www.tantumpipes.cz, na instagramu @tantum_pipes, nebo přímo na telefonním čísla uvedeném na webových stránkách


Catering vodních dýmek je novým a vzrušujícím prvkem na českém gastronomickém trhu. Přináší hostům originální zážitek a zpříjemňuje různé události.


Pokud hledáte způsob, jak udělat vaši akci nezapomenutelnou, může být catering vodních dýmek tou pravou volbou.
15 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page