top of page
Vyhledat

Kdo je Tantum Pipes?

Firma Tantum Pipes vznikla v České Republice.

Naše představa byla vyrobit praktickou, plně funkční, klasickou vodní dýmku z nejlepších možných materiálů.

Proto jsme zvolili jako hlavní kov titan, který vyniká svou tvrdostí, lehkostí, zdravotní nezávadností a hlavně výjimečností.

Tantum Pipes je nadčasová designová dýmka klasických tvarů, z pera ateliéru Polednopithecus design, kompletně vyráběna v Čechách.

Záměrem naší firmy je prodej a také pronájem vodních dýmek do vybraných hotelů, restaurací, barů a na všechna místa, kam se tento designový kousek hodí a zákazníci ho ocení.Tantum Pipes je nadčasová designová dýmka klasických tvarů, která vznikla v České Republice. K Výrobě bylo použito těch nejlepších dostupných materiálů, které lze pro výrobu použít. Kompletní dýmka, při výšce 775 mm a šířce 145 mm, se pyšní hmotností pouze 1980 g, a to hlavní zásluhou titanu, který je jako jediný kov na dýmce použit. Na čirou vázu ze skla navazuje závit, který plynule přechází na část těla, přes tácek až po trn. Všechny odjímatelné části dýmky jsou k sobě šroubovány pomocí závitů. Dým prochází tělem, které je zahaleno do extrémně tvrdého a odolného dřeva Wenge, ze kterého je vyrobena také korunka, která disponuje vložkou z vysoce kvalitního a zdravotně nezávadného silikonu. Titanový HMS, je na dně vybaven jemným vroubkováním pro udržení stabilní teploty uhlíků a přesně pasuje na korunku. Multifunkční kleště slouží nejen tradičně k úpravě uhlíků, ale také k jednoduché manipulaci s HMS. Na titanový šlahoun je vyrobena rukojeť ze stejného dřeva jako na celé dýmce, pomocí závitu je k němu připevněna čirá, silikonová zdravotně nezávadná hadice, do které je na opačné straně zapuštěna titanová koncovka, určená pro vstup do středu těla dýmky. Díky použití silikonových částí není na dýmce zapotřebí žádné těsnění. K příslušenství patří titanové kleště a poklop pro HMS. Tantum Pipes je vhodná pro všechny náročné kuřáky, ale také pro ty, kteří mají rádi kvalitní, designové produkty ruční výroby. Své místo si najde nejen v domácnostech nebo profesionálních provozech zaměřených na vodní dýmky, ale i prémiových restauracích a barech, kde chtějí zachytit stále se rozšiřující trend v oblibě vodních dýmek a tím obohatit své portfolio o nový produkt pro náročnou klientelu.


12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page